Zajęcia z RoboManiakami to kreatywnie spędzony czas na nauce przez zabawę klockami Lego WeDO. Głównym naszym celem jest rozwijanie dziecięcej kreatywności, wyobraźni oraz tworzenie wspaniałych modeli Lego.
Zapraszamy dzieci od 6 do 12 roku życia.

RoboManiacy to wyjątkowe zajęcia w których zakocha się każde dziecko. Są to jedyne zajęcia na których dzieci mogą spędzać czas po brzegi wypełniony klockami Lego. Głównym naszym celem jest rozwijanie dziecięcej kreatywności, wyobraźni oraz tworzenie wspaniałych modeli Lego. Robomaniacy  to metoda nauki, która wypływa na wszechstronny rozwój. Wszystkie nasze zajęcia skonstruowane są tak by wpływać na rozwój emocjonalny, społecznyoraz intelektualny.  Chcemy zainteresować dzieci programowaniem poprzez tworzenie robotów Lego i wprawianie ich w ruch dzięki własnym programom, które mogą być początkiem pięknej  przygody z programowaniem. Zajęcia uczą matematycznego, logicznego myślenia, uczą sposobów rozwiązywania problemów,  i przyzwyczaja do naukowego myślenia. Dzięki temu, że na zajęciach budowanie modeli odbywa się w parach zajęcia uczą współdziałania z innymi, pozytywnych zachowań społecznych oraz pozytywnych wzorców komunikowania się. Osiąganie sukcesów na każdych zajęciach poprzez wykonanie zadania wpływa także na zwiększenie poczucie kompetencji oraz zaufanie do siebie. Poprzez wykorzystanie nowoczesnych klocków Lego oraz programu do programowania w dziecku kształtuje się poczucie celowości, inicjatywy.

Każde zajęcia składają się z 4 modułów. Pierwszy to nauka, drugi budowa własnego modelu, trzeci krok to nauka programowania własnego robota w specjalnie przygotowanym do tego programie, ostatnim etapem jest czas na wykorzystanie własnego modelu i wykonanego programu do zabawy, by móc obserwować efekty swojej pracy w realnych działaniach i zadaniach.  Nauka przez zabawę jest najbardziej efektywna, prosta i bez wysiłkowa , pokazuje, że zdobywanie wiedzy to pasjonująca podróż. Właśnie dlatego RoboManiacy, to świetny sposób na rozbudzenie w dzieciach pasji odkrywania świata.

PŁATNOŚĆ ZA ZAJĘCIA

299 zł  (12 zajęć raz w tygodniu 90 minut)
120 zł  (4 zajęcia raz w tygodniu 90 minut)
35 zł  (1 zajęcia 90 minut)
Uwaga! Przy zapisaniu 2-giego dziecka (rodzeństwo) 10% taniej*

Bliższych informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 696 600 080, 697 096 676

Regulamin